אפיון בית חכם

בשונה ממערכות הענן NEATcloud, שאינן דורשות תכנון מערכתי ומאפשרות לכל אחד לשדרג פונקציה חשמלית ללא קושי, מערכות GINI הן בעלות יכולות מתקדמות יותר. GINI מיועדת למערכת בית חכם מקיפה ומותאמת לקוח המאפשרת שליטה ובקרה עצמאית ללא תלות בשרת ענן תאגידי.  אותה התאמה ייחודית מתבססת על תכן ואינטגרציה אשר דורשים תכנון כשלב מקדים.

אפיון הוא תהליך מקדים לתכן מערכת שמתבצע יחד עם הלקוח, ובו מגדירים את תפקודה של כל נקודת בקרה וכל מרכיב במערכת בה מעוניין הלקוח. בשלב זה מתורגמות הדרישות של הלקוח למאפיינים טכנולוגיים ותשתיות.

האפיון הוא אולי התהליך החשוב ביותר בתכנון מערכת. אפיון מצמצם את אי-ההבנות, מגשר על פערי הציפיות ובסיום התהליך מביא שביעות רצון גדולה יותר מהמערכת.

תהליך האפיון אורך 3 שעות לכל הפחות למערכות קטנות הכוללות מספר עשרות התקנים, ועד מספר ימים לבתים מורכבים ומערכות מוסדיות הכוללים מאות התקנים.

בסיום התהליך מופק מסמך אפיון שעל בסיסו תוקם מערכת הבית החכם.

 
אפיון בית חכם

ללקוחותינו הנמצאים בשלב טרום בנייה או שיפוץ יופק מסמך נוסף עבור תשתיות למערכות הבית החכם.

מערכות GINI אינן דורשות הכנות חשמל מיוחדות ולכן מסמך התשתיות אינו מחליף או משנה תכניות חשמל מאושרות, אלא מהווה נספח הנחיות לביצוע גמר.

את מערכת GINI ניתן לקבל מוגדרת מראש (PnP), וללקוחותינו הבוחרים להתקין את המערכת באמצעות חשמלאי הבית שלהם, מופקים מפת שיוך התקנים ומסמך הנחיות למתקין.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *